prze-cinek.pl

aplkacja do nauki interpunkcji i ortografii

Opis
Projektu

www.prze-cinek.pl to aplikacja, która po wprowadzeniu dowolnego tekstu usuwa to, co zaznaczył użytkownik - przecinki lub trudność ortograficzną. Zadaniem korzystającego z aplikacje jest wstawianie w odpowiednie miejsca poprawnych znaków, a aplikacja sprawdzi poprawność odpowiedzi.

Back-end
Development

Rejestracja użytkowników, utrzymanie bazy danych czy weryfikacja kont oraz plany taryfowe dla użytkowników - to wszystko opiera się na technologiach back-end-owych i zostało to przeze mnie stworzone od podstaw. Stworzyłem także panel administratora do łatwego zarządzania bazą użytkowników.

Maintenance
& Support

Aplikacja istnieje w internecie i jest nieustannie używana przez setki nauczycieli oraz uczniów chcących uczyć się technicznych aspektów języka polskiego. Aplikacja jest cały czas rozwijana, a korzystający z niej są informowani mailowo o wszelkich zmianach i aktualizacjach.

Technologie i języki użyte do powstania tej aplikacji to Vanilla JavaScript, HTML, CSS oraz PHP. Rejestracja użytkowników, jak i ich weryfikacja odbywa się w sposób automatyczny.

Design i interfejs tej aplikacji jest prosty i przejrzysty po to, aby był najwygodniejszy w obsłudze dla wszystkich użytkowników. Grupą docelową są nauczyciele oraz uczniowie szkół podstawowych.

Zasada działania jest bardzo prosta. Wystarczy wpisać lub wkleić tekst, a aplikacja sama automatycznie usunie zadane elementy zdania. Tekst wyświetlany jest przejrzyście, a miejsca do wstawiania liter są wyraźnie oznaczone.

ZOBACZ

W tym projekcie główną trudnością było stworzenie bazy danych użytkowników, jak i system rejestracji, logowania i ich weryfikacji. Jeżeli podoba Ci się ten produkt cyfrowy i chcesz podzielić się ze mną swoją opinią, napisz do mnie!

Kontakt

Poziomy tryb widoku niedostępny