farmery.pl

funkcjonujący sklep internetowy

Opis
Projektu

www.farmery.pl to istniejący i działający w internecie sklep internetowy. Został on napisany w całości od podstaw przeze mnie bez używania zewnętrznych bibliotek, które mogą posiadać błędy i wprowadzać zamiesznie. Jest to projekt, który pracuje zgodnie z RWD - responsive web design - i jest dostosowana do wszelkich rozdzielczości.

Front-end
Development

Cała aplikacja sklepu internetowego działa w architekutrze SPA - single page application - co ogranicza przeładowywanie stron i podstron co sprawia, że aplikacja ta działa w sposób niezywkle szybki i resposnywny. Jednym słowem nie potrzebuje ona czasu na wczytywanie kolejnych podstron dzięki czemu działą dużo szybciej. Wszystko jest renderowane w czasie rzeczywistym.

Maintenance
& Support

Projekt ten funkcjonuje w internecie i jest nieustannie używany przez klientów tego sklepu. Aplikacja jest nieustannie wspierana i aktualizowana co zapewnia jej bezbłędne działanie. Cały czas sklep ten jest aktualizowany i dodawna są nowe funkcjonalności. Dodawanie nowych produktów jest bajecznie proste i nie wymaga nadzwyczajnych zdolności informatycznych.

Technologie i języki użyte do powstania tego sklepu to JavaScript ES6, HTML5, CSS3 oraz PHP. Zamówienia składane w tym sklepie są rejestrowane na serwerze i generowane są automatyczne maile z potwierdzeniem zarówno do klienta jak i do właściciela sklepu.

Design i interfejs tego sklepu był konsultowany z grafikiem UX i UI. Spełnia on wszelkie zasady UX oraz jest w pełni przejrzysty i łatwy w użyciu. Cały sklep jest resposnywny i jest obsługiwalny na komputerach, tabletach i smartphone'ach. Było to wielkie przedsięwzięcie, które pochłaniało ogrom czasu aby cały layout pracował poprawnie na wszystkich rozdzielczościach

Proces składania zamówienia jest bardzo prosty a cały interfejs jest bardzo intuicyjny. Sklep ten przynosi wielu klientów każdego dnia oraz jest on wypozycjonowany w wyszukiwarce Google dzięki czemu właścieiel tego sklepu może cieszyć się dużym zainteresowaniem ze strony swoich odbiorców.

ZOBACZ

Jeżeli podoba Ci się realizacja mojego projektu oraz chcesz mieć działający sklep internetowy napisany oraz utrzymywany od początku do końca przez jednego człowieka napisz do mnie a pomogę Ci realizować Twoje cele i zamierzenia!

Kontakt

Poziomy tryb widoku niedostępny